Love Suck
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Suck

Town of bloodsuckers
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми
Тъмната част на гората EmptyСря Яну 04, 2012 3:10 am by Каладрия.

» Весела Коледа!
Тъмната част на гората EmptyНед Дек 25, 2011 5:01 pm by Бриана ♥

» Тъмната част на гората
Тъмната част на гората EmptyСря Дек 21, 2011 6:10 pm by Madeleine.

» Аватар на месец Декември.
Тъмната част на гората EmptyСря Дек 21, 2011 5:56 pm by Аделин ДиЛорентис

» Потребител на месец Декември.
Тъмната част на гората EmptyСря Дек 21, 2011 2:45 pm by Madeleine.

» Подпис на месец Декември.
Тъмната част на гората EmptyСря Дек 21, 2011 2:43 pm by Madeleine.

» Gossip Girl vs. Pretty Little Liars
Тъмната част на гората EmptyВто Дек 20, 2011 6:59 pm by Alison O'Conner

» Търся си другарче за РП
Тъмната част на гората EmptyПон Дек 19, 2011 7:51 pm by Alison O'Conner

» Клуб "Тhe sun burnt cow"
Тъмната част на гората EmptyНед Дек 18, 2011 3:59 pm by Аделин ДиЛорентис

Top posters
Аделин ДиЛорентис
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Alison O'Conner
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Катрин Уест
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Иън Стоун
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Шарлот Петрова
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Лара Адамс
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Madeleine.
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Каладрия.
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Ариа Монгомъри
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 
Бриана ♥
Тъмната част на гората Vote_lcapТъмната част на гората Voting_barТъмната част на гората Vote_lcap 

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Тъмната част на гората

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Тъмната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмната част на гората   Тъмната част на гората EmptyВто Сеп 13, 2011 9:14 pm

Тревата беше пожълтяла, сякаш гледаш някоя черно-бяла картина. Всичко беше много старо. Обезлюдените люлки, самотните дървета, чиито листа се веят от вятъра. Понякога от това те хваща страх...
Върнете се в началото Go down
Madeleine.

Madeleine.


Брой мнения : 5
Join date : 16.12.2011

Тъмната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част на гората   Тъмната част на гората EmptyСря Дек 21, 2011 6:10 pm

Вървях съвсем спокойно в тъмната част на гората. Вероятно някои хора щяха да решат, че им е скучно и нямаше въобще да дойдат на това място. И точно това ме водеше тук - беше свободно от други противни същества и можех да остана съвсем сама.
Очевидно бях заблудена, защото усетих чуждо присъствие. Обърнах се към момичето и въздъхнах.
- Виж ти... Още едно демонче - засмях се и кръстосах ръце. - Какво правиш тук? И ти ли се опитваш да се отървеш от света на жалките човечета?
Приближих се до нея, оглеждайки я от глава до пети с преценяващ поглед. Сякаш решавах в момента дали е нужно да дружа с други същества, но това беше демон, от моята раса бе. Всъщност пак не ми пукаше особено, но предпочитах за момент да се правя на заинтересована от момичето.
Радвах се, че дори нямаше нужда да съм мила заради жалкото тяло, в което се намирах, защото не бях пред някой чужд... както и да звучи. Вероятно започвах да смятам демоните за свое семейство и това въобще не беше хубаво, защото въпреки че са моята раса, аз семейство нямах и никога нямаше да имам. Все едно.
Тръснах глава и я погледнах въпросително.
Върнете се в началото Go down
 
Тъмната част на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Изоставената част на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Suck :: Уайтър Хилс :: Покрайнините :: Гората-
Идете на: