Love Suck
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Suck

Town of bloodsuckers
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyСря Яну 04, 2012 3:10 am by Каладрия.

» Весела Коледа!
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyНед Дек 25, 2011 5:01 pm by Бриана ♥

» Тъмната част на гората
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyСря Дек 21, 2011 6:10 pm by Madeleine.

» Аватар на месец Декември.
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyСря Дек 21, 2011 5:56 pm by Аделин ДиЛорентис

» Потребител на месец Декември.
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyСря Дек 21, 2011 2:45 pm by Madeleine.

» Подпис на месец Декември.
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyСря Дек 21, 2011 2:43 pm by Madeleine.

» Gossip Girl vs. Pretty Little Liars
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyВто Дек 20, 2011 6:59 pm by Alison O'Conner

» Търся си другарче за РП
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 19, 2011 7:51 pm by Alison O'Conner

» Клуб "Тhe sun burnt cow"
Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyНед Дек 18, 2011 3:59 pm by Аделин ДиЛорентис

Top posters
Аделин ДиЛорентис
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Alison O'Conner
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Катрин Уест
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Иън Стоун
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Шарлот Петрова
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Лара Адамс
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Madeleine.
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Каладрия.
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Ариа Монгомъри
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 
Бриана ♥
Клуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcapКлуб "Тhe sun burnt cow" Voting_barКлуб "Тhe sun burnt cow" Vote_lcap 

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:13 am

 

 Клуб "Тhe sun burnt cow"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyЧет Сеп 15, 2011 6:56 pm

Клуб "Тhe sun burnt cow" Folkbarcapital

Върнете се в началото Go down
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 12, 2011 9:09 pm

Мамка му! Някакви приятели ме замъкнаха тук, а след това си тръгнаха. Ама че приятели всъщност... Мразя ги! Няма да им проговоря повече. С нетърпение чакам някой да дойде при мен. По това време започваше да се пълни. Щях да се отпусна по-бързо ако имаше някой с мен. Но най-сетне станах и реших да потанцувам. Поех дълбоко въздух и поех към дансинга...

След около час реших да пийна нещо, за да се замая. Тръгнах към бара, а там стоеше едно момче.
-Уиски. -Усмихнах се на бармана. След това се обърнах към непознатият.
-Здравей. -Усмихнах се, а след това барманът ми донесе уискито. Аз отпих една глътка от него и се загледах в светлините, които от време на време изтормозваха очите ми. Надявам се най-сетне да завържа разговор с някой, а не да си седя в някое самотно ъгълче като аутсайдер.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 37
Join date : 12.12.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 12, 2011 9:18 pm

Можеше да се каже,че днес беше ден,в който с удоволствие бих излязъл някъде да пия по нещо или просто да срещна някой познат или в краен случей да се запозная с някой от града.Тръгнах да се разхождам по улиците на града и пред очите ми се мерна един клуб,които ми грабва окото,затова направо влязох там без да се замисля.
По това време всеки клуб започваше да се пълни.След като влязох вътре се огледах за да видя къде има свободни места,а след това се отправих към бара,за да си поръчам нещо за пиене.Все пак нали затова бях излязъл.
Докато стоях на бара и поръчах на бармана да ми донесе бърмън,едно момиче дойде до мен и ме поздрави.Изглеждаше изморена или на мен така ми се струваше.Явно беше танцувала.Та след като въпросното момиче си взе питието .. и отпи глъдка от него . аз добавих.
- Здрасти .. - и й се усмихнах.
Как ли щеше да продължи нататък ? Продължавах да се усмихвам на момичето и да чакам следващата и реакция..
Върнете се в началото Go down
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 12, 2011 9:26 pm

Извадих кутията си с цигари от вътрешният джоб на якето си. Взех една цигара и я запалих вдишвайки от дима.
- Аделин ДиЛорентис! - представих се и още една усмивка плъзна по лицето ми.
-Но ме наричат Ади. -Изпих останалото уиски в чашата си на екс и се обърнах към бармана.
- Две...ъъ по - точно 4 текили. - Поръчах си и му смигнах. След това отново насочих вниманието си към момчето.
-А твоето име е? -След това отново си дръпнах от цигарата.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 37
Join date : 12.12.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 12, 2011 9:32 pm

Момичето извади кутия цигари и запали една от тях.След това отново си поръча питие .. този път двойно.Усмихнах се доволно,защото това,което правеше ми допадаше.Представи ми се,а след това попита за името ми.
- Иън .. - казах и след това замълчах замалко,не мисля,че беше нежно да казвам и фамилията си,но след като девойката ми се представи така учтива,отпих и добави.
- Стоун .. Иън Стоун .. усмихнах й се.
Погледнах към бармана и той само с поглед разбра какво точно искам.Чаата ми с бърмън отново се появи пред мен и аз я изпих на екс.Докато преглъщах погледнах момичето.
- Нова ли си тук или .. ? - зачаках отновора й.
Това,което изпих туку що не мисля,че щеше да ми е достатъчно особенно в такава компания.
Върнете се в началото Go down
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 12, 2011 9:41 pm

Изпих една от текилите без допълнителните екстри като лимон и сол. Те бяха за хора, които нямаха за цел да се напият, а аз определено исках. От текилите ме хващаше по-бързо, но не ми пукаше особено. Бях дошла тук с цел да се напия.
-Ами не знам... Зависи дали два месеца ти се виждат много... -След това отново си дръпнах от цигарата няколко пъти и си пийнах от вторият ликьор. Иън... рядко срещано име. Не познавам други, които се казват така...
-Ами ти... От кога си тук и мислиш ли да оставаш още дълго?
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 37
Join date : 12.12.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 12, 2011 9:47 pm

Момичето ми каза,че е от два месеца в този град.Не ми се виждаха много.Усмихнах и се.Явно и тя тази вечер беше решила да се напия или просто да се позабавлява с някой след като вече не е трезвена и след това не си знае името.Харесват такъв тип момичета,но нямаше да се възползвам от това,което щеше да стане след като и двамата се озавем пияни до козерката.
- Аз .. - казах и след това се обърнах към останала част от хората,които се намираха в кллуба по това време ..
- От .. скоро съм тук .. и мисля да се остановя тук,но все още нищо не се знае.. - казах и смигнах на момичето до мен.
- Каква е причината да си тук сега .. и да се наливаш .. по този начин ? - попитах я и зачака отговора й.
Върнете се в началото Go down
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyПон Дек 12, 2011 9:57 pm

-Оу... Ами едни приятели решиха, че трябва да сме тук тази вечер... Но след това си тръгнаха... Останах тук... Сама. Мразя да си играят така с мен. Но не мислих да си ходя. И без това щеше да ми е скучно у нас. Реших да си пийна малко. -Казах го леко ядосано. Беше много детинско. Може би искаха да върнат старото ми аз. В това време усетих, че главата ми е вече леко замаяна. Стана ми много весело отвътре.
-А и не се бях напивала от доста време... Няма да ми дойде зле това... -И подхванах третият ликьор. Само още малко... След това ще се събудя сутринта някъде... Може би в леглото си (надявам се). Не ми се иска да се събудя до някой клошар... Ох... този живот ми липсваше. Връщам си го обратно. Хубаво е да си пияна.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 37
Join date : 12.12.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyВто Дек 13, 2011 11:35 am

Аделин ми разказа каква е причината покради,която е тук сама.Не,че ме засягаше кой знае колко,во поне нали беше тема или началото на един разговор ? Момичето до мен продължаваше да се налива с алкохола,който всеки път бармана и поднасяше.Ако се замисля малко и аз бях такъв преди.. не,че сега не съм,но поне се ограничих до части.Усетих как музиката се усили още повече и тогава отново погледа ми се върна към момичето.
- Значи мислиш да прекараш цялата нощ тук,а после на там където те отвее вятъра ... или бъркам,Аделин ? - помъчих се да ингорирам силната музика,но явно не ми се отдаваше.
Върнете се в началото Go down
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyСря Дек 14, 2011 9:32 pm

-Нямам представа,но вероятно да,може би ще остана тук тази нощ.-промълвих.Изпих поредната чаша,и поръчах отново.Отпих малко от напитката и погледнах Иън.Беше ми много весело,вероятно защото бях пияна,но въпреки това продължавах да пия.Оставих празната чаша на бара.Станах от стола като малко залитнах в началото.
-Какво ще кажеш да потанцуваме?-попитах Иън,и изчаках да чуя отговора му.И без това трябваше да правя нещо иначе щях да продължавам да пия,не че имах нещо против.
Върнете се в началото Go down
Иън Стоун

Иън Стоун


Брой мнения : 37
Join date : 12.12.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyЧет Дек 15, 2011 4:07 pm

Погледнах момичето,когато ме попита дали искам да танцувам с нея.Нямаше да ми се отрази зле един танц.Тъкмо можеше да послужи за изтрезняване ? Изтих последната глъдка,която беше останала на дъното на чашата ми и се изправих.
- Е .. път на дамите. - казах й и дадох предимство да мине през мен.
Явно щеше да продължи интересно вечерта,щом вече след наливането с алкохол минахме и на танци.Точно както едно време.
Върнете се в началото Go down
Аделин ДиЛорентис
Admin
Аделин ДиЛорентис


Брой мнения : 86
Join date : 10.09.2011

Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" EmptyНед Дек 18, 2011 3:59 pm

Тръгнах към дансинга и отново залитнах малко. В главата ми нахлуваха мисли от, които отново ми ставаше смешно, но се сдържах. Често ми се случваше като се напия, но предпочитам весело настроение пред нещо драматично. Какво ме накара да дойда на токове, мамка му?! Можех да виня в момента само и единствено себе си. Отново в главата ми се замая. Виждах само светлини и нищо друго. Усещах, че тялото ми се движи, но нямах представа какво точно правя. Все едно се бях дрогирвала. За няколко секунди виждах лицето на Иън, а после само мъгла.

П.С. Забавям се с РП-тата защото съм болна и изобщо не ми е до нищо. Сори...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Тhe sun burnt cow"   Клуб "Тhe sun burnt cow" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Клуб "Тhe sun burnt cow"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Клуб "Bubbles"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Love Suck :: Уайтър Хилс :: В Града :: Центъра на града-
Идете на: